logo

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

logo

Кафедра періодичної преси та медіаредагування

Випуски газет:

Випуск №7

Випуск №8

Випуск №9

Випуск №10

Випуск №11

Випуск №12

РЕДАКЦІЯ:2018-19 н.р.

Керівник: ст. викладач Мороз Галина Дмитрівна;

Головний редактор: Голубєва Анастасія;

Верстка: Юзяк Маргарита, Голубєва Анастасія;

Коректори: Лабановська Марія, Андрейчук Валерія;

Перевірка на плагіат: Юзяк Маргарита.

'

Журналісти:

Read.me — найкраща газета

Read.me робила все, щоб бути цікавою не тільки студентству, а всім проактивним людям. Це передбачало складну роботу (через яку, звісно, пройшли всі колеги Read.me), від розробки дизайну до прискіпливого вичитування текстів, які в решті решт виправдали девіз нашої газети: «Обирай найкраще інформаційне наповнення».

Не дивлячись на масив зусиль, на всі витрачені емоційні ресурси, редакція Read.me не те, щоб не сподівалася на перемогу, а, скоріше, допускала, що не отримає призового місця, адже кожна газета, випущена в стінах ОНУ ім. І. І. Мечникова, мала повне право претендувати на звання найкращої. А в останній момент, коли вже оголошувалися видання, найкращі за контентом та версткою, Read.me заздалегідь визнала, що їй не встати в один ряд зі своїми колегами-переможцями, і раптом сталося, що сталося.

Read.me отримала звання найкращої газети.

І в першу чергу після цього Read.me хоче подякувати всім, хто хоч раз підходив до стендів і дивився у бік будь-якої газети, адже кожен погляд і кожен жест давав віру в те, що ми робимо щось правильно. Також ми дякуємо організаторам батлів, які дають нам змогу не посперечатися та позмагатися з «суперниками», а поділитися з нашими колегами, друзями, приятелями, з нашою журналістською і загалом університетською сім’єю нашою творчістю, яка є результатом довгої, багатомісячної роботи, яка є результатом обговорень і, що не менш важливо, результатом вміння слухати один одного.

Read.me і далі буде намагатися робити все, щоб бути цікавою не тільки студентству, а всім проактивним людям. І сподівається, що наступного батлу кожна газета, випущена в стінах ОНУ ім. І. І. Мечникова, буде найкращою.