logo

Факультет журналістики, реклами та видавничої справи

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

logo

Кафедра періодичної преси та медіаредагування

Випуски газет:

Випуск №7

Випуск №8

Випуск №9

Випуск №9 ч.2

Випуск №10

Випуск №11

РЕДАКЦІЯ:2018-19 н.р.

Керівник: доцент Коваленко Алла Федосіївна;

Головний редактор: Тельпіс Дмитро;

Редактор: Таранова Олена;

Коректор: Міщук Олег;

Верстка: Гулінська Катерина.

Журналісти:

Поринь у наш «Prostir»:

Кожен з нас хоча б раз у житті мріяв осягнути увесь світ. Хтось досліджує космос, інші – океани, і навіть не замислюються над тим, що для цього потрібно лишень бути читачем нашої газети. Родзинка в тому, що ми – не просто газета, ми і є той неосяжний простір, який укладаємо у 12 шпальт.

Редакція «Prostir» працює за принципом: охоплюємо все – інформуємо про найважливіше. Щомісяця ретельно відбираємо найактуальніші, найцікавіші та найважливіші теми для вас, наших любих читачів. Орієнтуємося на різні рубрики, різну тематику. Завдяки високому рівню знань та підготовки в нашій редакції працюють універсальні журналісти, які пишуть матеріали в будь-якому жанрі: від аналітики – до публіцистики.

Знайомтеся із творцями видання «Prostir»:

КерівникКоваленко Алла Федосіївна. Алла Федосіївна спрямовує, допомагає, корегує та дає слушні поради. Саме завдяки відповідальності та висококваліфікованості Алли Федосіївни наша газета виходить вчасно, грамотність матеріалів на вищому рівні, а атмосфера в колективі дружня та продуктивна.

Головний редакторДмитро Тельпіс. Дмитро – активний студент, який бере участь у різноманітних соціальних та наукових проектах, що допомагає йому завжди бути в центрі подій та знаходити цікаві й актуальні теми.

Заступник редактораОлена Таранова. Олена – старанний заступник, у будь-який момент готовий допомогти колегам, виконати обов’язки будь-кого, порадити в написанні матеріалу, поділитись досвідом. Гарні навички та вміння в аналітиці дозволяють Олені писати якісні матеріали про найгостріші проблеми, що цікавлять наших читачів.

КоректорОлег Міщук. Олег – амбіційний студент, який завжди пропонує цікаві ідеї для покращення та вдосконалення газети. Більше того, він ретельно перевіряє кожний матеріал, аби не пропустити жодної помилки. Оскільки Олег добре знається в спортивній сфері, саме за ним закріплена спортивна рубрика.

ВерсткаКатерина Гулінська. Катя – творець гарного дизайну газети. Знаємо, що ви щоразу захоплюєтеся нашими обкладинками та дизайном у цілому, тому Катя постійно експериментує над версткою, аби зробити її ще кращою.

Художній редакторАндрій Аліфанов. Андрій – креативний студент, який відповідає за фото, інфографіку та їхню якість у нашому виданні. Він також пропонує теми, які хвилюють молодь. Не зважаючи на те, що навчається лише на 2-му курсі, вміє зацікавити читача матеріалом.

Журналісти, до обов’язків яких входить допомагати іншим із пошуком інформації, тем тощо:

Катя Кравець працює в команді лише рік, проте вже добре виконує свої обов’язки. Вона захоплюється культурою, живописом, театральним мистецтвом тощо, тож її матеріали завжди створюють баланс у газеті. Погодьтеся, окрім якісної аналітики, хочеться почитати й пізнавальний матеріал про культурну сферу.

Іван Мягченков – журналіст, котрий може чітко, лаконічно, прямо та відверто висловити свою думку. На нього може покластися вся редакція, адже Ваня допоможе у будь-яку хвилину та зробить для газети все, що в його силах.

Юлія Кірток не загострює свою увагу на одному жанрі чи тематиці, адже хоче розвиватися саме як універсальний журналіст. За два роки існування газети Юлія писала майже в усіх жанрах про абсолютно різні теми.

Ксенія Шалаєва – студентка, для якої рік тому поняття «журналістика» було далеким, адже вона навчалася на іншому факультеті. І хоча Ксенія в нашій редакції менше року, вона старанно навчається та набирається досвіду від старших колег.

Єлизавета Мгебрішвілі порушує гострі проблеми нашого суспільства. Матеріал про жорстокість та насильство в родинах зібрав чимало відгуків від наших читачів, які ділилися після виходу газети своїми історіями й дякували за підтримку.

Євген Міглей захоплюється літературою, тому саме його матеріали демонструють гарний смак, стиль, любов до слова.

Отож, будемо знайомі. Тепер ти знаєш, хто саме створює інформаційний «Prostir». Тож обов’язково читай газету, аби охопити все та дізнатися про найважливіше!

Редакція «Prostir»